This image for Image Layouts addon


O nas

Firma instalacje24.org s.c. jest kontynuacją jednoosobowych działalności gospodarczych, które od lat działały w branży zabezpieczeń technicznych. Połączenie sił i doświadczenia pozwoliło uzyskać wyższy poziom obsługi Klienta ściśle dopasowany do Jego potrzeb.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w instalacjach elektrycznych i niskoprądowych. Instalacje tego typu nie kryją dla nas tajemnic. Zawsze staramy się przygotowywać rozwiązania pod konkretnego Klienta i Jego potrzeby. Nasze rozwiązania są innowacyjne, nowoczesne i niepowtarzalne.

Nasza wieloletnia praktyka pozwala przygotować dla Państwa idealne rozwiązania techniczne, które będą dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Stosujemy sprawdzone i przetestowane rozwiązania, dzięki czemu budowane przez nas systemy są skuteczne i niezawodne.

Nie aspirujemy do bycia najtańszymi na rynku. Staramy się jednak, by jakość, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań zawsze odpowiadały realnym potrzebom naszych Klientów. Chcemy być zawsze dostępni dla naszego Klienta i poświęcić tyle czasu ile trzeba na rozwiązanie jego problemów. W tym aspekcie jest to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Sukcesywnie podnosimy swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są otrzymane certyfikaty szkoleń. Wszyscy pracownicy firmy są Kwalifikowanymi Pracownikami Zabezpieczenia Technicznego wpisani na listę prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Bezpieczeństwo instalatorów, bezpieczeństwo w trakcie pracy, bezpieczeństwo w otoczeniu są dla nas najważniejsze. Wszystkie prace wykonujemy po nadzorem własnej służby BHP, z uwzględnieniem wszelkich norm Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, oraz przepisów przeciwpożarowych.


Nasza oferta:

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

instalacje przemysłowe
automatyka przemysłowa

ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE

poszukujesz nietypowego rozwiązania? Jesteśmy w stanie to dla Ciebie zrobić - zadzwoń lub napisz do nas.

INSTALACJE NISKOPRĄDOWE

teletechniczne, sieci strukturalne, zabezpieczenia techniczne, inteligentne budynki

ZAKŁAD SZKOLEŃ BHP i P. POŻ.

Usługi szkoleniowe z zakresu BHP i P. POŻ. Szkolenia prowadzimy dla własnych pracowników, a także dla podmiotów zewnętrznych. Posiadamy pełne uprawnienia Specjalisty BHP (zgodnie z rozporządzeniem).

INSTALACJE PRZECIWPOŻAROWE

sygnalizacja pożaru, systemy oddymiania, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE

instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, oceny zagrożenia wybuchem, szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu P.POŻ., próbne ewakuacje, wyposażenie obiektów w gaśnice i znaki ewakuacji i P.POŻ.

OPRACOWANIA KONCEPCJE

UZGODNIENIA Z RZECZOZNAWCAMI

REALIZACJE INSTALACJI

PRZEGLĄDY I KONSERWACJE

KONTAKT

instalacje24.org s.c.

Nagawczyna 42a | 39-200 Debica

tel.: + 48 14 696 02 02

KAMERY on-line

  

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ