BLOG

10-lecie instalacje24.org

Spotkało się trzech..... w odpowiednim miejscu i czasie,

a i kilka zewnętrznych czynników też wpływ zapewne miało,

bo planowane to jakoś specjalnie nie było.

No i się narobiło...

Firma instalacje24.org s.c. jest kontynuacją mniejszych podmotów gospodarczych, które od lat działały w branży zabezpieczeń technicznych. Połączenie sił i doświadczenia pozwoliło uzyskać wyższy poziom obsługi Klienta ściśle dopasowany do Jego potrzeb.

Posiadamy 25 lat doświadczenia w instalacjach elektrycznych i niskoprądowych. Instalacje tego typu nie kryją dla nas tajemnic. Zawsze staramy się przygotowywać rozwiązania pod konkretnego Klienta i Jego potrzeby. Nasze rozwiązania są innowacyjne, nowoczesne i niepowtarzalne.

Nasza wieloletnia praktyka pozwala przygotować dla Państwa idealne rozwiązania techniczne, które będą dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Stosujemy sprawdzone i przetestowane rozwiązania, dzięki czemu budowane przez nas systemy są skuteczne i niezawodne.

Nie aspirujemy do bycia najtańszymi na rynku. Staramy się jednak, by jakość, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań zawsze odpowiadały realnym potrzebom naszych Klientów. Chcemy być zawsze dostępni dla naszego Klienta i poświęcić tyle czasu ile trzeba na rozwiązanie jego problemów. W tym aspekcie jest to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Sukcesywnie podnosimy swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są otrzymane certyfikaty szkoleń. Wszyscy pracownicy firmy są Kwalifikowanymi Pracownikami Zabezpieczenia Technicznego wpisani na listę prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Bezpieczeństwo instalatorów, bezpieczeństwo w trakcie pracy, bezpieczeństwo w otoczeniu są dla nas najważniejsze. Wszystkie prace wykonujemy po nadzorem własnej służby BHP, z uwzględnieniem wszelkich norm Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, oraz przepisów przeciwpożarowych.

PRAKTYKI ZAWODOWE 2021

Od 2021 uruchomiliśmy możliwość odbycia w naszej firmie praktyk zawodowych. Mamy nadzieję, że potrafimy pokazać młodym adeptom, że zawód instalatora w branży elektrycznej i teletechnicznej jest ciekawy i można go polubić. Mawiają, że gdy robisz to co lubisz to wówczas do pracy nie chodzisz.

Pierwszy śmiałek z grupy praktykanci 2021 rozpoczął od ....... łopaty. Potem było już lepiej :-) Dzienniczka praktyk pokazać nie możemy, ale wyższych ocen w naszej oświacie nie ma.

Posiadamy możliwość przyjęcia uczniów na praktyki zawodowe zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. 2019, poz. 391) Pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

CBR ORLEN PŁOCK

W naszych działaniach w 2020 roku znalazła współpraca przy budowie Centrum Badawczo - Rozwojowego PKN ORLEN w Płocku. Nasza firma wykonywała okablowanie zewnętrzne do systemów SSWiN, CCTV, KD. Uczestniczyliśmy także przy instalacji Systemu Sygnalizacji Pożaru, oraz sieci światłowodowej.

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli - realizacja 2019.

Wśród zadań jakie zrealizowaliśmy w okresie od maja do grudnia 2019 roku jest wykonanie instalacji niskoprądowych na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Nasza firma pracowała przy instalacji, uruchomieniu, wdrożeniu systemów:

  • CCTV - monitoring z wykorzystaniem urządzeń Dahua.
  • LAN - sieć miedziana i światłowodowa z wykorzystaniem systemu BKT.
  • SSP - sygnalizacja pożaru z wykorzystaniem urządzeń firmy SIEMENS.
  • DSO - Dźwiękowy System Ostrzegawczy zbudowany ze komponentów marki AMBIENT.

KONTAKT

instalacje24.org s.c.

Nagawczyna 42a | 39-200 Debica

tel.: + 48 14 696 02 02

KAMERY on-line

  

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ