BLOG

10-lecie instalacje24.org

10-lecie instalacje24.org

Spotkało się trzech..... w odpowiednim miejscu i czasie,

a i kilka zewnętrznych czynników też wpływ zapewne miało,

bo planowane to jakoś specjalnie nie było.

No i się narobiło...

Firma instalacje24.org s.c. jest kontynuacją mniejszych podmotów gospodarczych, które od lat działały w branży zabezpieczeń technicznych. Połączenie sił i doświadczenia pozwoliło uzyskać wyższy poziom obsługi Klienta ściśle dopasowany do Jego potrzeb.

Posiadamy 25 lat doświadczenia w instalacjach elektrycznych i niskoprądowych. Instalacje tego typu nie kryją dla nas tajemnic. Zawsze staramy się przygotowywać rozwiązania pod konkretnego Klienta i Jego potrzeby. Nasze rozwiązania są innowacyjne, nowoczesne i niepowtarzalne.

Nasza wieloletnia praktyka pozwala przygotować dla Państwa idealne rozwiązania techniczne, które będą dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Stosujemy sprawdzone i przetestowane rozwiązania, dzięki czemu budowane przez nas systemy są skuteczne i niezawodne.

Nie aspirujemy do bycia najtańszymi na rynku. Staramy się jednak, by jakość, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań zawsze odpowiadały realnym potrzebom naszych Klientów. Chcemy być zawsze dostępni dla naszego Klienta i poświęcić tyle czasu ile trzeba na rozwiązanie jego problemów. W tym aspekcie jest to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Sukcesywnie podnosimy swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są otrzymane certyfikaty szkoleń. Wszyscy pracownicy firmy są Kwalifikowanymi Pracownikami Zabezpieczenia Technicznego wpisani na listę prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Bezpieczeństwo instalatorów, bezpieczeństwo w trakcie pracy, bezpieczeństwo w otoczeniu są dla nas najważniejsze. Wszystkie prace wykonujemy po nadzorem własnej służby BHP, z uwzględnieniem wszelkich norm Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, oraz przepisów przeciwpożarowych.

KONTAKT

instalacje24.org s.c.

Nagawczyna 42a | 39-200 Debica

tel.: + 48 14 696 02 02

KAMERY on-line

  

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ